Bezpieczeństwo i ochrona danych

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Hazardzista.org szanuje bezpieczeństwo i prywatność osób odwiedzających portal. W związku z tym stosujemy politykę nie udostępniania informacji osobom trzecim. Nasze usługi oferujemy całkowicie za darmo i bez jakichkolwiek wiążących umów.

Na naszym portalu nie domagamy się rejestracji, a zatem nie zbieramy danych osobistych ani informacji o kartach płatniczych. Jednak zalecamy naszym klientom, by w przypadku jakichkolwiek pytań lub skarg przesłali e-mail do naszego webmastera. Odwiedzający mogą być pewni, że ich adresy e-mailowe i inne dane osobiste podane webmasterowi, zostaną zachowane w tajemnicy i nie zostaną przekazane żadnej stronie trzeciej bez zgody danej osoby.

Staramy się, by portal Hazardzista.org był jak najbardziej przejrzysty i prosty w obsłudze. Dlatego nie zgadzamy się na reklamy pop-up, ani na żadną formę wpływania na odwiedzających nasz portal. Trzeba jednak zaznaczyć, że Hazardzista.org nie może ręczyć za politykę bezpieczeństwa wszystkich portali, do których linki podaje. Z tego powodu nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za zawartość innych portali, oprócz naszego. Na naszym portalu oceniamy tylko zaufane portale internetowe, jednak za ich ewentualne błędy nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy wiele zabawy na naszym portalu oraz podczas gry w Internecie.

Oceń artykuł

Najlepsze filmy

Karty, kości, pieniądze, emocje… Świat gamblingu jest po prostu fascynujący, dlatego nie raz znalazł drogę także na srebrny ekran.