Strategia w online keno

Online keno też ma swoje strategie

Podstawą keno, jako gry loteryjnej, są tylko szczęście i przypadek! Dlatego jest niewiele strategii, które można by zastosować w celu zwiększenia szans na wygraną. Jeżeli liczby losowane są przypadkowo, oczywiście nie mają żadnego związku z wylosowanymi wcześniej. Może zabrzmi to dziwnie, ale, jeżeli wybierzesz pięć liczb z tabelki, prawdopodobieństwo, że pojawi się 9, 21, 35, 38, nie jest większe niż to, że pojawi się 1, 2, 3, 4, i 5. Wniosek: każda liczba ma identyczne prawdopodobieństwo wylosowania jak każda inna.

Chociaż keno różni się od gier takich jak blackjack czy poker, gdzie uczestnicy mogą minimalnie wpłynąć na wynik gry, i tak istnieje parę sztuczek, które według niektórych graczy pomagają w grach loteryjnych. Nie można ich nazwać „strategicznymi decyzjami“, ale poniższe techniki i porady są używane często i mogą uczynić grę ciekawszą.

Używaj liczb, które nie pojawiły się w poprzednich grach. Według tej teorii, właśnie one zaczną się pojawiać, by w dłuższym okresie wyrównała się częstotliwość wszystkich losowanych liczb. To jednak nie jest pewne, jako że gra jest losowa.

Zamiast stawiania na liczby, które nie pojawiały się najczęściej, wielu graczy w keno stawia na numery, które już zostały wylosowane. Aczkolwiek jest to przeciw regule losowego przypadku oraz prawdopodobieństwa, zawsze pojawiają się w losowo wybieranych liczbach jakieś trendy i wzory. Elementy te mogą być bardzo zyskowne, gdy się z nich skorzysta.

Wybieraj liczby idące po kolei za sobą. Wybierz na przykład 12 i 13, lub 43 i 44. Wprawdzie nie ma dowodu, że to na dłuższą metę naprawdę działa, ale wydaje się jednak, że czasami naprawdę losowane są liczby następujące po sobie. Ten przesąd jest bardzo popularny wśród graczy w keno.

Wybieraj takie same liczby kilka razy. To bardzo prosta i często stosowana w grach loteryjnych strategia: graj tymi samymi liczbami przez kilka rund.

Pamiętaj, że systemy takie to nie strategie, ale przynajmniej czynią grę trochę bardziej zabawną i z pewnością nie pogorszą twoich szans na wygraną. Jeżeli chcesz je najpierw wypróbować, rozejrzyj się po kasynach online i znajdź takie, które pozwoli ci grać w keno za darmo.

Oceń artykuł

Najlepsze filmy

Karty, kości, pieniądze, emocje… Świat gamblingu jest po prostu fascynujący, dlatego nie raz znalazł drogę także na srebrny ekran.