Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Hazardzista.org zajmuje się przede wszystkim oceną i opisem kasyn internetowych. Naszym celem jest pomóc ci wybrać najlepsze kasyna na Internecie i uprzyjemnić ci przeżycia związane z grą.

- Oferujemy informacje o kasynach i recenzje kasyn.

- Oferujemy linki do portali z grami za darmo dla tych, którzy lubią grać, ale nie mają ochoty stawiać pieniędzy.

- Nasz regularnie aktualizowany serwis nowości będzie informował o wszystkim, co się dzieje w świecie hazardu, nie tylko w Internecie, ale i poza nim.

- Oprócz tego oferujemy pozostałe usługi informacyjne, włączając w to porady dla początkujących i reguły gier, które pomogą ci zacząć.

- Musimy podkreślić, że NIE JESTEŚMY portalem hazardowym. Wszystkie informacje na www.Hazardzista.org mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie możemy wziąć odpowiedzialność za przegrane gry (zakłady) spowodowane informacjami, recenzjami lub linkami, które się na Hazardzista.org znajdują i stanowczo polecamy, żeby wszystkie osoby, które z portalu korzystają, zapoznały się z przepisami prawnymi dotyczącymi gier hazardowych w Rzeczpospolitej Polskiej (lub w odnośnym innym państwie) zanim zaczną obstawiać. Dla osób młodszych niż 18 lat gra na portalach przedstawianych przez Hazardzista.org jest nielegalna. Odwiedzający powinni używać informacji publikowanych na tym portalu według własnego uznania: Będziemy się starać stale poprawiać jakość informacji i, oczywiście, oczekujemy na wszelkie uwagi w tej kwestii.

Oceń artykuł

Najlepsze filmy

Karty, kości, pieniądze, emocje… Świat gamblingu jest po prostu fascynujący, dlatego nie raz znalazł drogę także na srebrny ekran.